Kurumsal

TÜRKYILMAZLAR İNŞAAT GIDA MADEN TEKSTİL SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

1994 yılından Silivri/Kavaklı Beldesinde Nasuf TÜRKYILMAZ tarafından kurulan “TÜRKYILMAZLAR İNŞAAT”, gelişen teknolojiyi takip edip, kendimizi sürekli geliştirerek, profesyonel teknik kadromuz ile sistemli bir şekilde ve zamanında hizmet vermeyi ilke haline getirdik. Yaptığımız işlerde garanti ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarını yakalamaya çalıştık.

Büyük, küçük tüm projeleriniz için yapı ve yapı malzemeleri konusunda tam destek alabileceğiniz “Güven” ailesine hoş geldiniz.

Şirketimizin geniş araç filosu kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile daima hedeflenen amaçlar doğrultusunda siz diğerleri müşterilerimize her zaman en mükemmel şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.

Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak, en yeni malzeme ve mühendislik teknolojisini kullanmak, disiplinli ve titiz çalışmak, dayanıklılık, sürat ve kalite şirket kültürümüz arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz ;

Vizyonumuz: “Dünya standartlarında çağdaş projeler gerçekleştirerek ve beklentilerin üzerinde hizmet sunarak inşaat sektörünün global markalarından biri olmak!”

Misyonumuz ;

Misyonumuz: “Yaşadığımız toplum ve çağın gereksinimlerine uygun olarak insanların kendilerini sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri doğa, kent ve yapı uyumunu konforla bütünleştiren, yaşam ve çalışma kalitesine pozitif katkı sağlayan çağdaş, “yaşayan – yaşatılan mekanlar ve güçlü altyapılar” yaratmak için varız!”

Değerlerimiz ;

Misyonumuzu vizyonumuz doğrultusunda gerçekleştirmek için uygulayacağımız stratejiler kurumsal değerimizi ortaya koyar. Bu sebeple değerlerimizden ödün veremeyiz. 

 • Kazancımız : Gerek ürünle gerek hizmetle, müşterilerimizin gönlünü kazanmışsak ve akıllarında kalmışsak bu kar en büyük hazinemizdir. 
 • Müşterilerimiz : Müşteri ilişkilerimizde temel ilkemiz “Kazan – Kazan”dır. Şirketin hakkını korurken müşterimizin de hakkını korumak sorumluluğunun bilincinde hareket etmekteyiz. 
 • Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz : Ürün ve hizmetlerimiz her zaman müşterimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak şekilde olmalıdır.
 • Sosyal Sorumluluklarımız: Topluma ve doğal çevreye yararlı olabilmek için azami çaba gösteririz. Her firmanın aynı duyarlılıkla hareket etmesiyle ülkemizin, gelişmiş ülkeler seviyesinde önemli bir rol alacağına inancımız tamdır.
25Aralık2018

Nalburiye Alanında Showroom ile hizmet veriyoruz.

Türkyılmazlar olarak Nalburiye malzemelerinde Artık Showroom olarak ta hizmet veriyoruz.

11Mart2016

AZ-BETON Üretimi

Su geçirmez ve Dayanıklı üretilen AZ Beton ile artık binalarınız Suya ve Soğuna karşı daha dayanıklı.

05Temmuz2010

Teknik Malzeme Yenileme ve Arttırımı

Yeni İş Makinalarımız ile daha iyi hizmet vermek için hazırız.

24Nisan2001

Hizmet Alanı Kapasite Arttırımı

Türkyılmazlar İnşaat olarak Hizmet Kapasitemizi arttırıyoruz.

18Mayıs1994

Türkyılmazlar İnşaat Kuruluş

Türkyılmazlar İnşaat 1994 yılında Nasuf Türkyılmaz tarafından İstanbul/Silivri İlçesinin Kavaklı Beldesinde kurulmuştur.

  TÜRKYILMAZLAR İNŞAAT

  1994 yılından Silivri/Kavaklı Beldesinde Nasuf TÜRKYILMAZ tarafından kurulan “TÜRKYILMAZLAR İNŞAAT”, gelişen teknolojiyi takip edip, kendimizi sürekli geliştirerek, profesyonel teknik kadromuz ile sistemli bir şekilde ve zamanında hizmet vermeyi ilke haline getirdik. Yaptığımız işlerde garanti ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarını yakalamaya çalıştık. Büyük, küçük tüm projeleriniz için yapı ve yapı malzemeleri konusunda tam destek alabileceğiniz “Güven” ailesine hoş geldiniz.

  ADRES BİLGİSİ

  KAVAKLI CAD .NO :114 KAVAKLI MAHALLESİ SİLİVRİ - İSTANBUL

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Telefon : +90 0212 744 7689
  Fax : +90 0212 744 7511

  EMAIL

  info@turkyilmazlar.net